Jeśli nie widzisz poprawnie poniższej wiadomości, otwórz ją w przeglądarce.
No 2 Newsletter, luty 2016 r.
 
   
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  Genius Universitatis 2016  
 
 
 
Nasza Uczelnia zdobyła aż dwie nagrody w konkursie na kreatywną kampanię szkoły wyższej Genius Universitatis 2016!  Zajęliśmy drugie miejsce za gadżet promocyjny - jengę i trzecie za Facebooka! Rywalizowaliśmy z 35 uczelniami wyższymi. 
 
SZCZEGÓŁY
 
  Za nami Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej!  
 
 
 
W poniedziałek 22 lutego 2016 r. od wczesnych godzin porannych w Centrum Edukacyjnym Usług Elektronicznych czekał tłum uczestników chcących zarejestrować się na Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej, organizowany na UEP przez Telewizję Polską SA.
SZCZEGÓŁY
 
     
  NADCHODZĄCE WYDARZENIA  
 
 
 

Zapraszamy na szkolenia w ramach Akademii Innowacyjnego Biznesu. To bezpłatne szkolenia skierowane do wielkopolskich przedsiębiorców i ich pracowników, służące stałemu podnoszeniu poziomu wiedzy i umiejętności oraz dostosowaniu kwalifikacji pracowników do potrzeb regionalnej gospodarki.

 
 
WEŹ UDZIAŁ
 
 
 
 

Szkolenia Centrum Edukacji Menedżerskiej:

- Grywalizacja i projektowanie systemów grywalizacyjnych. Grywalizacja (lub gamifikacja) to wykorzystywanie mechanizmów gier w celu zwiększenia zaangażowania, motywacji lub budowania lojalności klientów. Obecnie obserwujemy coraz szersze zastosowanie rozwiązań grywalizacyjnych, począwszy od aplikacji internetowych, poprzez kampanie marketingowe, aż do projektów edukacyjnych.

- Leadership Academy Program odpowiada na aktualne potrzeby biznesowe, każdy z uczestników znacząco wzmocni swoje umiejętności miękkie, otrzyma także istotne informacje co do dalszego rozwoju zawodowego.

 
 
SPRAWDŹ
 
     
  JOB SPOT targi pracy na UEP  
     
   
   
   
   
   
   
   
  Volkswagen Ekonomiczna Piątka   
 
 
 
Ruszyły zapisy na VI edycję biegu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu "Volkswagen Ekonomiczna Piątka" oraz na III edycję marszu Nordic Walking "Enea Marsz na Piątkę" 
5 km bieg i marsz wokół Jeziora Maltańskiego odbędą się 10.04.2016 r.
 
 
ZAPISZ SIĘ
 
  Nowe wydanie Forum   
 
 
 
Srebrna ekonomia (ekonomia wieku dojrzałego) jest jedną z najbardziej perspektywicznych obszarów ekonomii – przekonuje najnowszy numer kwartalnika Forum. 
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem.
SZCZEGÓŁY
 
     
UNIWERSYTET EKONOMICZNY W.POZNANIU
www.ue.poznan.pl
 
Akademia Innowacyjnego Biznesu
 
 
 
napisz do nas
 
 
 
 
bezpłatne konsultacje
z tworzenia dokumentów aplikacyjnych w języku
polskim
 
 
 
 
BIURO KARIER I RELACJI
Z ABSOLWENTAMI
al. Niepodległości 10,
61-875 Poznań
Gmach Główny p. 216
tel. 61 856 91 92
bk@ue.poznan.pl
 
Aby nie otrzymywać więcej informacji od nas, użyj tego linka.