Jeśli nie widzisz poprawnie poniższej wiadomości, otwórz ją w przeglądarce.
No 4 Newsletter, kwiecień 2015 r.
 
   
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  UEP promuje ekoinnowacyjność  
 
 
 
Fanpage z najnowszymi doniesieniami o nowościach w eko designie, wynalazkach i innowacjach ekologicznych oraz ekologicznych rozwiązaniach i inspiracjach dla biznesu i domu prowadzony jest przez specjalistów z UEP. Bądź na bieżąco z trendami z kraju i ze świata, stań się liderem wiedzy  XXI wieku.
SZCZEGÓŁY
 
  JOB SPOT targi pracy na UEP  
 
 
 
6 maja 2015 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu studenci i absolwenci UEP poszukujący nowych wyzwań zawodowych spotkają się z pracodawcami z ponad trzydziestu firm z Wielkopolski. Targi pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu to jedno z największych wydarzeń kierowanych do poznańskiej społeczności akademickiej.
SZCZEGÓŁY
 
     
  AKTUALNOŚCI  
 
 
 

26 kwietnia 2015 r. wokół Jeziora Maltańskiego odbyła się jubileuszowa V edycja biegu Volkswagen Ekonomiczna Piątka.

 
 
 
  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski podczas uroczystości w Belwederze 23 kwietnia 2015 r. wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Nominację profesorską odebrała prof. dr hab. Małgorzata Słodowa-Hełpa, prof. nadzw. UEP, z Katedry Makroekonomii i Badań nad Rozwojem.  
 
 
  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu minutą ciszy uczcił pamięć ofiar niedawnego zamachu terrorystycznego w Garissa University College, w wyniku którego zginęło 147 studentów, a wielu innych zostało rannych.  
 
 
  Kierunek finanse i rachunkowość biznesu, prowadzony na Wydziale Zarządzania UEP, uzyskał międzynarodową akredytację Association of Chartered Certified Accountants. Akredytacja umożliwi uruchomienie w roku akademickim 2015/2016 specjalność rachunkowość i zarządzanie finansami ACCA.  
 
SPRAWDŹ
 
 
 
  Na naszej stronie internetowej dostępne jest już najnowsze wydanie Biuletynu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.   
 
SPRAWDŹ
 
 


 
  FIRMY NASZYCH ABSOLWENTÓW  
 
 
  W 2012 roku, korzystając z konkursu "Startuj z Biznesem" (realizowanym w ramach działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki) Adrianna Wołczyk założyła firmę AleWorek. Odpowiedziała na potrzeby nowoczesnych, świadomych gospodyń domowych i stworzyła ozdobny lniany worek na chleb.  
 
 
 

Marta Kotwis, Aleksandra Prusator i Aleksandra Porębska załozyły firmę FORDATA (dawniej Datapoint).To synonim bezpiecznego zarządzania poufnymi informacjami, w zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Pionier na polskim rynku kapitałowym.

 
 
 
   Agata Olszyńska i Marta Wiznerowicz, zamieniły teorię na praktykę i szturmem podbijają rynek. Absolwentki założyły markę  Place for Dress. Za pomocą specjalnej aplikacji, dostępnej na stronie www.placefordress.com, można  samodzielnie zaprojektować i przesłać do realizacji sukienkę, stworzoną dokładnie wg swoich upodobań.   
 
 
  Jakub Tabędzki to poznaniak, który logistyczne wykształcenie zdobyte na Akademii Ekonomicznej, z powodzeniem wykorzystuje w biznesie. Redexperts to ponad trzydziestoosobowy zespół specjalistów dostarczający kompletne rozwiązania softwarowe.  
 
SPRAWDŹ INNE FIRMY
 
     
  Rektor UEP na posiedzeniu KRP
 
 
 
 
Rektor UEP, prof. Marian Gorynia, członek Krajowej Rady Przedsiębiorczości spotkał się 10 kwietnia z wicepremierem, ministrem gospodarki Januszem Piechocińskim, aby wraz z innymi członkami gremium i przedstawicielami resortu dyskutować o kierunkach rozwoju sektora energetycznego w Polsce. 
Na posiedzeniu omawiano kolejny etap prac nad Projektem nowej Polityki energetycznej Polski do roku 2050. 
 
 
SZCZEGÓŁY
 
  Akademia Innowacyjnego Biznesu  
 
 
 
Kierunek finanse i rachunkowość biznesu, prowadzony na Wydziale Zarządzania UEP, uzyskał międzynarodową akredytację Association of Chartered Certified Accountants. 
SZCZEGÓŁY
 
     
UNIWERSYTET EKONOMICZNY W.POZNANIU
www.ue.poznan.pl
 
Zapisz się
na job spot
 
 
 
napisz do nas
 
 
 
 
bezpłatne konsultacje
z tworzenia dokumentów aplikacyjnych w języku
polskim
 
 
 
 
BIURO KARIER I RELACJI
Z ABSOLWENTAMI
al. Niepodległości 10,
61-875 Poznań
Gmach Główny p. 216
tel. 61 856 91 92
bk@ue.poznan.pl
 
Aby nie otrzymywać więcej informacji od nas, użyj tego linka.