Jeśli nie widzisz poprawnie poniższej wiadomości, otwórz ją w przeglądarce.
No 3 Newsletter, marzec 2015 r.
 
   
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  Za nami VII Dni UEP  
 
 
 
VII Dni Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbyły się pod hasłem programujemy przyszłości – NASZĄ. Myśl przewodnia zainspirowana została nowym budynkiem UEP - Centrum Edukacyjnym Usług Elektronicznych. Jego oficjalne i niestandardowe otwarcie odbyło się w 25 lutego 2015 r. Szczegółowa relacja z VII Dni UEP przedstawiona została w lutowym wydaniu Biuletynu.
SZCZEGÓŁY
 
  Aplikacja dla absolwentów UEP
 
 
 
 
Podczas VII Dni UEP odbył się konkurs NeedApp UEP, którego rozwiązanie wspomoże budowanie własnej ścieżki kariery absolwentów UEP. Prototyp aplikacji mobilnej powstał w zaledwie dwa dni, dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły opracowanej przez ECDF mKlaster.
SZCZEGÓŁY
 
     
  WYDARZENIA  
 
 
  V jubileuszowa edycja biegu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Volkswagen Ekonomiczna Piątka odbędzie się 26 kwietnia 2015 r. o godz. 12.00. Trasą biegu są tereny wokół Jeziora Maltańskiego w Poznaniu, gdzie uczestnicy mają do pokonania dystans 5 km. Więcej...  
 
 
  14 kwietnia 2015 r. w Poznaniu odbędzie się bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie organizowane w ramach programu Akcjonariat Obywatelski realizowanego przez Ministerstwo Skarbu Państwa i partnerów programu. Więcej...  
 
 
  22 kwietnia 2015 r. zapraszamy na Dzień BZWBK - Kariera Bankiera. Więcej...  
 
 
  W tym roku do tytułu „Kobieta Przedsiębiorcza 2014” nominowanych zostało aż 7 absolwentek Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Głosować można do 30 marca 2015 r.  
 
WEŹ UDZIAŁ
 
 
 
  Dział Marketingu UEP przygotował konkurs na hasło, które promować będzie obchody 90-lecia Uczelni. Hasło promujące nasze święto powinno składać się z maksymalnie 6 słów (w j. polskim) i nawiązywać do myśli przewodniej jubileuszu Celebrate the past. Create the future.  
 
WEŹ UDZIAŁ
 
 


 
  AWANSE ABSOLWENTÓW  
 
 
  23 marca 2015 r. Rada Nadzorcza Netii powołała Cezarego Chałupę, dotychczasowego Dyrektora Generalnego Rynku Klientów Biznesowych w Netii, na stanowisko członka zarządu Spółki ds. Obszaru B2B.  
 
 
  Od wtorku 17 marca dyrektorem wydziału transportu i zieleni jest absolwent UEP Paweł Śledziejowski. Będzie nadzorował politykę transportową Poznania i takie jednostki jak Zarząd Dróg Miejskich, Zarząd Zieleni Miejskiej czy Zarząd Transportu Miejskiego.  
 
 
  Rafał Błaszczyk został Menedżerem Marketingu CE w polskim oddziale największego na świecie koncernu narzędziowego – Stanley Black & Decker. Absolwent UEP odpowiada za całokształt działań marketingowych firmy w Europie Centralnej raportując bezpośrednio do Dyrektora Komercyjnego CE.  
 
 
  Warszawski oddział agencji GPD Advertising wzmocniła Barbara Gruchman obejmując stanowisko Account Directora. Absolwentka UEP wróciła do Polski po dwóch latach pracy w Bukareszcie, gdzie brała udział w stworzeniu lokalnej jednostki agencyjnej obsługującej klientów na rynku rumuńskim.   
 
ABSOLWENCI
 
     
  Absolwent UEP poszukiwany  
 
 
 
Tygodnik WPROST po raz kolejny opublikował ranking najlepszych szkół wyższych w Polsce. W gronie 50 szkół wyższych, których absolwenci są najczęściej poszukiwani przez pracodawców, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zajął 9. miejsce.
Wśród uczelni ekonomicznych, które uwzględnione zostały w tym zestawieniu – UEP uplasował się na 2. miejscu.
 
 
SZCZEGÓŁY
 
  Spotkanie po latach  
 
 
 
W 2015 r. przypada 85. rocznica powołania Stowarzyszenia Absolwentów Wyższej Szkoły Handlowej w Poznaniu (obecnie UEP). Z tej okazji zorganizowano spotkanie absolwentów Uczelni zaangażowanych w działalność studenckich grup teatralnych „Pegaz” i „Pegazik”.
SZCZEGÓŁY
 
     
UNIWERSYTET EKONOMICZNY W.POZNANIU
www.ue.poznan.pl
 
Zapisz się
na warszaty

Dobre CV i list motywacyjny
 
 
 
napisz do nas
 
 
 
 
bezpłatne konsultacje
z tworzenia dokumentów aplikacyjnych w języku
polskim
 
 
 
 
BIURO KARIER I RELACJI
Z ABSOLWENTAMI
al. Niepodległości 10,
61-875 Poznań
Gmach Główny p. 216
tel. 61 856 91 92
bk@ue.poznan.pl
 
Aby nie otrzymywać więcej informacji od nas, użyj tego linka.